Zapraszam

Witam na mojej stronie w całości poświęconej krawiectwu artystycznemu, oraz historii mody. Oprócz wiedzy na temat strojów dawnych oferuję również szycie odzieży historycznej na zamówienie.

Wykonuję głównie stroje historyczne z okresu mody wiktoriańskiej oraz stroje średniowieczne.  Chętnie podejmę się uszycia rekonstrukcji odzieży oraz przeprowadzenia renowacji. Posiadam niezbędną wiedzę i doświadczenie w pracy z tego typu ubiorami.

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości moja strona będzie stanowiła również źródło cennych informacji dla wszystkich wielbicieli strojów dawnych przede wszystkim XIX wiecznych. Przyznam, że nie łatwo jest znaleźć szczegółowe wiadomości na temat technik krawieckich np. z przed ponad dwóch wieków, do tego w naszym pięknym ojczystym języku, dlatego też chciałabym podzielić się z innymi wiedzą, którą zdobyłam-w męczarniach:).

Szczegółowy plan jak powinna wyglądać ta strona jeszcze nie istnieje. Opracowanie i ułożenie w jakąś logiczną całość tak ogromnego materiału jest sprawą niełatwą i czasochłonna. Mam jednak nadzieję się z nią wkrótce skutecznie uporać.

Ania